V.Plūdoņa iela 48, Bauska, Latvija LV 3900

Jaunumi

#Uzmanību! 2. novembrī plkst. 18:45 OM Chanting meditācija.

OM Chanting ir sena un spēcīga meditācijas tehnika, kuru mūsdienu cilvēcei iedevis Šrī Svami Višvananda un Mahavatārs Babadžī. Prakses laikā enerģija dziedina katru tās dalībnieku, šo enerģiju var veltīt arī kādai konkrētai situācijai vai cilvēkam, pat tam kurš nepiedalās meditācijā. OM Chanting palīdz atrisināt dažādus sarežģītus jautājumus un problēmsituācijas, par kurām iespējams domās palūgt OM Chanting laikā.

OM Chanting dziedina visas dzīvās būtnes, planētu, apkārtējo vidi un labvēlīgi ietekmē cilvēku visos līmeņos – fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā. 
Pati prakse aizņem 45 minūtes. Var paņemt līdzi ūdens pudeli, kuru novietos apļa vidū. 

Lai piedalītos OMC nav nepieciešama iepriekšēja pieredze vai iemaņas, tikai vēlēšanās piedalīties.

Dalība: Ziedojums
Piesakies pa tālr. +37126696867
Signe

#Pie mums BEZMAKSAS grupu nodarbības (aktivitāte tiek īstenota projekta 9.2.4.2/16/l/061 “Pasākumi Bauskas novada sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros). Sīkāku informāciju skatīt pie nodarbību grafiks vai tālr. 26393909.

#Strādājam tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pieejamie pakalpojumi – individuāla fizioterapeita konsultācija, fizioterapija klātienē, grupu nodarbības klātienē un tiešsaistē, teipošana, masāža, nūjošana.